Schäslong

Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SCHÄSLONG, tidigt 1900-tal, främre benparet svarvade, trälisten i mahogny, textil klädsel, sitthöjd ca 40, längd 173, djup 86 cm.

Något lös i fogarna, slitage.

471798

2017-06-30