Ljusplåtar

Ljusplåtar
Ljusplåtar
Ljusplåtar
Ljusplåtar

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSPLÅTAR, 1 par, 18/1900-tal, barockstil, koppar, för 2 ljus vardera, höjd ca 48 cm

Slitage

471801

2017-07-10