Väggur Louis XV stil

Väggur Louis XV stil
Väggur Louis XV stil
Väggur Louis XV stil
Väggur Louis XV stil
Väggur Louis XV stil
Väggur Louis XV stil

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARTELLUR, 1900-tal, Louis XV-stil, förgylld metall, slagfunktion, urtavla med arabiska siffror, höjd 37 cm, nyckel och pendel finns

471803

2017-07-10