Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
KARTELLUR, 1900-tal, Louis XV-stil, förgylld metall, slagfunktion, urtavla med arabiska siffror, höjd 37 cm, nyckel och pendel finns
Zustandsbeschreibung
471803
2017-07-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner