Stig Claesson teckning

Stig Claesson teckning
Stig Claesson teckning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG CLAESSON, Slas (1928-2008): Sveaborgs fästning Helsingfors, signerad och daterad -81, tuschteckning, 40x53 cm, med dedikation

471805

2017-07-03