Speldosa

Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELDOSA, 1800-tal, fodral i mahogny, höjd ca 9,5, 32,5x12 cm, nyckel finns

Maskstunget, skador vid nyckelhål

471807

2017-07-10