Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Maria i Betania smörjer Jesu fötter, olja på duk, ca 102x117 cm

Skador, dubblerad

471812

2017-06-30