Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000 SEK
PAVEL ROMANOVICH MEDEM (Ryssland 1858-?):
Landskap med näckrosor, signerad, olja på duk, 92x137 cm
471821
2017-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här