Pavel Romanovich Medem Landscape with water lilies

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000 SEK

PAVEL ROMANOVICH MEDEM (Ryssland 1858-?):
Landskap med näckrosor, signerad, olja på duk, 92x137 cm

471821

2017-09-28