Petr Dmitrievich Buchkin, Portraits
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PETR DMITRIEVICH BUCHKIN (Ryssland 1886-1965) (2): Porträtt av Maya Degutniks, signerad och daterad, sepia på papper, c. 42x32 cm.
Porträtt av dam, signerad, blyerts på papper, oval ca 32x24 cm.
471822
2017-09-28