Petr Dmitrievich Buchkin, Portraits

Såld för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETR DMITRIEVICH BUCHKIN (Ryssland 1886-1965) (2): Porträtt av Maya Degutniks, signerad och daterad, sepia på papper, c. 42x32 cm.
Porträtt av dam, signerad, blyerts på papper, oval ca 32x24 cm.

471822

2017-09-28