Design Ulf Johansson samt Erik Höglund
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ULF JOHANSSON, vas, glas, Sjöhyttan 86, Älghult Sweden, höjd ca 28 cm, ERIK HÖGLUND, 1 par ljusstakar, 1900-talets andra hälft, smide och glas, höjd 13 cm, medföljande vas, etikettmärkt Mats Jonasson, signerad Erika Höglund, Målerås, höjd ca 27,5 cm
471831
2017-07-10