Design Ulf Johansson samt Erik Höglund

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF JOHANSSON, vas, glas, Sjöhyttan 86, Älghult Sweden, höjd ca 28 cm, ERIK HÖGLUND, 1 par ljusstakar, 1900-talets andra hälft, smide och glas, höjd 13 cm, medföljande vas, etikettmärkt Mats Jonasson, signerad Erika Höglund, Målerås, höjd ca 27,5 cm

471831

2017-07-10