Roland Svensson Gillöga

Roland Svensson Gillöga
Roland Svensson Gillöga
Roland Svensson Gillöga
Roland Svensson Gillöga

Såld för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Juninatt, Gillöga", signerad och daterad roland S 1977, PT, färglitografi, bildmått ca 32x52 cm,

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

Med dedikation

471843

2017-08-07