Roland Svensson Nasen Melkobba

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärshamn, Nasen Melkobba", signerad roland S, färglitografi, bildmått ca 44x31 cm,

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

Med dedikation

471848

2017-08-07