Roland Svensson Nasen Melkobba
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärshamn, Nasen Melkobba", signerad roland S, färglitografi, bildmått ca 44x31 cm,
PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling
Läs mer
Med dedikation
471848
2017-08-07