Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Komposition, signerad och daterad G. Ozuna - 71, blandteknik på på papper, ca 24x31 cm
471849
2017-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här