signerad G. Ozuna blandteknik

signerad G. Ozuna blandteknik
signerad G. Ozuna blandteknik
signerad G. Ozuna blandteknik
signerad G. Ozuna blandteknik

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Komposition, signerad och daterad G. Ozuna - 71, blandteknik på på papper, ca 24x31 cm

471849

2017-09-28