Roland Svensson Stora Nassa

Roland Svensson Stora Nassa
Roland Svensson Stora Nassa
Roland Svensson Stora Nassa
Roland Svensson Stora Nassa

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Porträtt av vinter - Stora Nassa" (Karlssons bro), signerad roland S 1975, färglitografi, krita och tempura, bildmått ca 27x42 cm,

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

471850

2017-08-07