Roland Svensson Stora Nassa
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Porträtt av vinter - Stora Nassa" (Karlssons bro), signerad roland S 1975, färglitografi, krita och tempura, bildmått ca 27x42 cm,
PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling
Läs mer
471850
2017-08-07