Roland Svensson Ramsmora - Möja

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Ramsmora - Möja", signerad roland S, 316/360, färglitografi, bildmått ca 24,5x41 cm,

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

Med dediktaion

471851

2017-08-07