Roland Svensson Morgonstämning
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Morgonstämning", signerad roland S, färglitografi, HC 50 ex, bildmått ca 27x42 cm,
PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling
Läs mer
471854
2017-08-07