Roland Svensson Morgonstämning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Morgonstämning", signerad roland S, färglitografi, HC 50 ex, bildmått ca 27x42 cm,

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

471854

2017-08-07