Roland Svensson Husarö

Roland Svensson Husarö
Roland Svensson Husarö
Roland Svensson Husarö
Roland Svensson Husarö

Såld för:

9 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Båten från staden", signerad och daterad roland S 1973, PT, färglitografi, bildmått ca 40x31 cm,

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

471858

2017-08-07