Roland Svensson Husarö
Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Båten från staden", signerad och daterad roland S 1973, PT, färglitografi, bildmått ca 40x31 cm,
PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling
Läs mer
471858
2017-08-07