Gudrun Arninge oljemålning

Gudrun Arninge oljemålning
Gudrun Arninge oljemålning
Gudrun Arninge oljemålning
Gudrun Arninge oljemålning
Gudrun Arninge oljemålning
Gudrun Arninge oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUDRUN ARNINGE (1912-1994): Landskap, signerad Gudrun Arninge- 71, olja på duk, ca 52x58 cm

Duk med tryckmärken

471863

2017-06-30