Ilona herrarmbandsur 1970-tal
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ILONA, armbandsur, vitmetall, 1970-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, dag, datum, stiftankargång, vridring, boettnr. 13618, diameter 38 mm
Går omjämt vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med spricka, repor och slitage
471864
2017-06-30