Ilona herrarmbandsur 1970-tal

Ilona herrarmbandsur 1970-tal
Ilona herrarmbandsur 1970-tal
Ilona herrarmbandsur 1970-tal
Ilona herrarmbandsur 1970-tal
Ilona herrarmbandsur 1970-tal
Ilona herrarmbandsur 1970-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ILONA, armbandsur, vitmetall, 1970-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, dag, datum, stiftankargång, vridring, boettnr. 13618, diameter 38 mm

Går omjämt vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med spricka, repor och slitage

471864

2017-06-30