Roland Svensson Gillöga
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Nattstämning, Gillöga" ("Villes eka"), signerad roland S okt 1967, PT, färglitografi, bildmått ca 30x58 cm,
PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling
Läs mer
Med dediktaion
471866
2017-08-07