Roland Svensson Gillöga

Roland Svensson Gillöga
Roland Svensson Gillöga
Roland Svensson Gillöga
Roland Svensson Gillöga

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Nattstämning, Gillöga" ("Villes eka"), signerad roland S okt 1967, PT, färglitografi, bildmått ca 30x58 cm,

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

Med dediktaion

471866

2017-08-07