Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MIKAEL VON ESSEN (född 1895): Hamnmotiv signerad och daterad M von Essen 1951, akvarell, 30x47 cm
471867
2017-06-30
Gör en kostnadsfri värdering här