Roland Svensson Möja
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Möja, Kyrkviken", signerad och daterad roland S 1965, blandteknik, bildmått ca 19x39 cm,
PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling
Läs mer
Med dedikation
471872
2017-08-07