Roland Svensson Möja

Roland Svensson Möja
Roland Svensson Möja
Roland Svensson Möja
Roland Svensson Möja

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Möja, Kyrkviken", signerad och daterad roland S 1965, blandteknik, bildmått ca 19x39 cm,

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

Med dedikation

471872

2017-08-07