Chronographe Suisse herrarmbandsur i 18 k

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

CHRONOGRAPHE SUISSE, armbandsur, 18 k guld, 1940/50-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, kronograf, boettnr. 30 samt 17, cal Landeron 48, fixoflexlänk i gulddoublé (ej original), diameter 37,5 cm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, lös glasring, bucklor, skadad visare samt tavla

471873

2017-07-01