Roland Svensson Gillöga

Roland Svensson Gillöga
Roland Svensson Gillöga
Roland Svensson Gillöga
Roland Svensson Gillöga

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Våris, Gillöga, ", signerad roland S Mars 1971, PT, färglitografi, bildmått ca 22x47 cm,

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

Med dedikation

471875

2017-08-07