Leopold Tammi

Leopold Tammi
Leopold Tammi
Leopold Tammi
Leopold Tammi
Leopold Tammi
Leopold Tammi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEOPOLD TAMMI (1893-1983): Motiv från Slussen, signerad Leopold Tammi, olja på duk, ca 46x65 cm

471877

2017-06-30