Enicar Sherpa Date herrarmbandsur

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ENICAR, armbandsur, Sherpa Date, 1950-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, datum, boettnr. 619752 120/013, fixoflexlänk (ej original), diameter 34,5 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, repor (främst bakboett), skadad urtavla samt visare

471879

2017-07-01