Enicar Sherpa Date herrarmbandsur
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ENICAR, armbandsur, Sherpa Date, 1950-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, datum, boettnr. 619752 120/013, fixoflexlänk (ej original), diameter 34,5 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, repor (främst bakboett), skadad urtavla samt visare
471879
2017-07-01