Roland Svensson Tornö

Roland Svensson Tornö
Roland Svensson Tornö

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Marsmorgon, Tornö", signerad roland S, 20/250, färglitografi, bildmått ca 55x43 cm,

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

471880

2017-08-07