Roland Svensson Tornö
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Marsmorgon, Tornö", signerad roland S, 20/250, färglitografi, bildmått ca 55x43 cm,
PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling
Läs mer
471880
2017-08-07