Eldstål

Eldstål
Eldstål
Eldstål
Eldstål
Eldstål
Eldstål
Eldstål
Eldstål
Eldstål
Eldstål

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ELDSTÅL, 1700/1800-tal, utfört i järn samt skinn med ficka för flintbit, bär gravyr P E Svedberg samt floral dekor, ca 9 x 9 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage.

471882

2017-06-30