Roland Svensson Möte på isen
Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Möte på isen", signerad roland, 1:a PT 1978, färglitografi, bildmått ca 31x49 cm,
PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling
Läs mer
Med dedikation
471883
2017-08-07