Roland Svensson Möte på isen

Roland Svensson Möte på isen
Roland Svensson Möte på isen
Roland Svensson Möte på isen
Roland Svensson Möte på isen

Såld för:

7 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Möte på isen", signerad roland, 1:a PT 1978, färglitografi, bildmått ca 31x49 cm,

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

Med dedikation

471883

2017-08-07