Klubbat för:
5 200 SEK
2 000 SEK
ULLA ZIMMERMAN(född 1943): ´´Långholmen´´, monogramsignerad och daterad UZ-79, olja på duk, ca 100x90 cm
Utsälld: Kunstforeningen Köpenhamn 1972 kat. nr 42
471884
2017-06-30