Ulla Zimmerman

Ulla Zimmerman
Ulla Zimmerman
Ulla Zimmerman
Ulla Zimmerman
Ulla Zimmerman
Ulla Zimmerman

Klubbat för:

5 200 SEK

2 000 SEK

ULLA ZIMMERMAN(född 1943): ´´Långholmen´´, monogramsignerad och daterad UZ-79, olja på duk, ca 100x90 cm

Utsälld: Kunstforeningen Köpenhamn 1972 kat. nr 42

471884

2017-06-30