Roland Svensson Vidinge

Roland Svensson Vidinge
Roland Svensson Vidinge
Roland Svensson Vidinge
Roland Svensson Vidinge

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Fladen, Vidinge", signerad roland S, blandteknik, bildmått ca 19x39 cm,

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

Med dedikation

471886

2017-08-07