Roalnd Svensson Horstens utskärgård

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Horstens utskärgård", signerad och daterad roland S c:a 1935, blyerts, bildmått ca 16x37 cm,

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

Ram med bladguld

471888

2017-08-07