Roalnd Svensson Horstens utskärgård
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Horstens utskärgård", signerad och daterad roland S c:a 1935, blyerts, bildmått ca 16x37 cm,
PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling
Läs mer
Ram med bladguld
471888
2017-08-07