Roand Svensson Horsten

Roand Svensson Horsten
Roand Svensson Horsten
Roand Svensson Horsten
Roand Svensson Horsten

Såld för:

26 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gammal skiss från Horsten", signerad roland S, blandteknik med krita och akvarell, bildmått ca 25x39,5 cm,

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

Med dedikation

471889

2017-08-07