Roland Svensson Stora Nassa

Roland Svensson Stora Nassa
Roland Svensson Stora Nassa
Roland Svensson Stora Nassa
Roland Svensson Stora Nassa

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnatt i storskärgårn" ("Vårkväll Stora Nassa"), signerad roland S, färglitografi, bildmått ca 42,5x23,5 cm,

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

Gulnader

471892

2017-08-07