Roland Svensson Stora Nassa
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnatt i storskärgårn" ("Vårkväll Stora Nassa"), signerad roland S, färglitografi, bildmått ca 42,5x23,5 cm,
PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling
Läs mer
Gulnader
471892
2017-08-07