Ridspö med värjklinga

Ridspö med värjklinga
Ridspö med värjklinga
Ridspö med värjklinga
Ridspö med värjklinga
Ridspö med värjklinga
Ridspö med värjklinga
Ridspö med värjklinga
Ridspö med värjklinga

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RIDSPÖ, med värjklinga, 1900-tal, flätad med krycka i vitmetall, kryckan även med visselpipa, längd 75 cm

Doppsko saknas, slitage

471893

2017-09-24