Roland Svensson Horsten

Roland Svensson Horsten
Roland Svensson Horsten
Roland Svensson Horsten
Roland Svensson Horsten

Såld för:

15 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Hästhålet, Horsten", signerad och daterad roland S sept 1974, blandteknik med krita och akvarell, bildmått ca 28,5x42 cm,

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

Med dedikation

471894

2017-08-07