Roland Svensson Ramsmora Möja

Roland Svensson Ramsmora Möja
Roland Svensson Ramsmora Möja
Roland Svensson Ramsmora Möja
Roland Svensson Ramsmora Möja

Såld för:

7 800 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Farbror Anselm bygger "brokistor", Ramsmora Möja, signerad och daterad roland S ca 1939, akvarell, bildmått ca 26x46 cm,

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

Med dedikation

471896

2017-08-07