Roland Svensson Nassa Melkobba

Såld för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Nassa Melkobba", signerad roland S Aug -67, akvarell, bildmått ca 36x58 cm,

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

Med dedikation

471914

2017-08-07