Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, Artemide, 1970-tal, "Demetrio 70", design Vico Magistretti, röd plast, höjd 31, 70x70 cm.

Slitage

471915

2017-06-30