Roland Svensson Sandhamn
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sandhamnsvinter från Sundbergs fönster", signerad och daterad roland S 1976, blandteknik med kol och akvarell, bildmått ca 33x58 cm,
PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling
Läs mer
Med dedikation
471917
2017-08-07