Roland Svensson Sandhamn

Roland Svensson Sandhamn
Roland Svensson Sandhamn
Roland Svensson Sandhamn
Roland Svensson Sandhamn

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sandhamnsvinter från Sundbergs fönster", signerad och daterad roland S 1976, blandteknik med kol och akvarell, bildmått ca 33x58 cm,

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

Med dedikation

471917

2017-08-07