Roland Svensson Sandhamnshålet
Klubbat för:
78 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sandhamnshålet", signerad roland S, möjligen skiss till litografin "Vinter i Sandhamnshålet", blandteknik med krita och akvarell, bildmått ca 32x48 cm,
PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling
Läs mer
471925
2017-08-07