Roland Svensson Sandhamnshålet

Såld för:

78 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sandhamnshålet", signerad roland S, möjligen skiss till litografin "Vinter i Sandhamnshålet", blandteknik med krita och akvarell, bildmått ca 32x48 cm,

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

471925

2017-08-07