Roland Svensson Sandhamn

Roland Svensson Sandhamn
Roland Svensson Sandhamn
Roland Svensson Sandhamn
Roland Svensson Sandhamn
Roland Svensson Sandhamn
Roland Svensson Sandhamn

Såld för:

46 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sandhamnshålet en lördagskväll", signerad roland S, blandteknik, bildmått ca 44x30 cm,

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling,

Läs mer

471928

2017-08-07