Roland Svensson Sandhamn
Klubbat för:
46 000 SEK
25 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sandhamnshålet en lördagskväll", signerad roland S, blandteknik, bildmått ca 44x30 cm,
PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling,
Läs mer
471928
2017-08-07