Pokaler och skålar

Pokaler och skålar
Pokaler och skålar
Pokaler och skålar
Pokaler och skålar
Pokaler och skålar
Pokaler och skålar
Pokaler och skålar
Pokaler och skålar
Pokaler och skålar
Pokaler och skålar

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POKALER, SKÅLAR, PUNSCHMUGG, silver, 1900-tal, höjd ca 3,5-20,5 cm, vikt ca 580 g

Gravyrer, delvis med bucklor

471979

2017-07-01