Roland Svensson Utskär
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskär", signerad roland S -96, 117/250, färglitografi, bildmått ca 33x49 cm,
Läs mer
471980
2017-08-07