Roland Svensson Utskär

Roland Svensson Utskär
Roland Svensson Utskär

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskär", signerad roland S -96, 117/250, färglitografi, bildmått ca 33x49 cm,

Läs mer

471980

2017-08-07