Johan Holmbergsson teckning

Johan Holmbergsson teckning
Johan Holmbergsson teckning
Johan Holmbergsson teckning
Johan Holmbergsson teckning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

JOHAN HOLMBERGSSON (1804-1835): Historisk scen, signerad och daterad Johan Holmbergsson 1825, blyerts och täckvitt på papper, 34x53 cm
Proveniens:
Skådespelerskan Viveca Lindfors familj, vidare i arv till nuvarande ägare

Smärre skador

471984

2017-08-28