Roland Svensson Tornösund Möja

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Tornösund - Möja", signerad roland S, 26/260, färglitografi, bildmått ca 35x50 cm,

Läs mer

471989

2017-08-07