Roland Svensson Möja

Roland Svensson Möja
Roland Svensson Möja

Såld för:

10 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Marsdag Möja", signerad roland S, 227/360, färglitografi, bildmått ca 40x30 cm,

Läs mer

471990

2017-08-07