Roland Svensson Möja
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Marsdag Möja", signerad roland S, 227/360, färglitografi, bildmått ca 40x30 cm,
Läs mer
471990
2017-08-07