Klubbat för:
700 SEK
1 000 SEK
SALTKAR, TESIL, DOSA, silver, 18/1900-tal, dosan Nils Gustaf Schreij (1803-1808) Askersund, saltkar, Stockholm 1925, tesil med svenska importstämplar, silvervikt ca 240 g
Dosa med gravyr
471992
2017-07-01